Friday, April 12, 2013

Cover

Obiecałam mojej szwagierce, że uszyję jej coś na urodziny…potem na Gwiazdkę…potem na następne urodziny i następną Gwiazdkę…i nie wyszło. Nie ma co tłumaczyć, dlaczego nie wyszło wtedy, najważniejsze, że w końcu się uszyło! Patchworkowy cover na laptopa. Po raz pierwszy wykorzystałam tę technikę i przyznaję, bardzo fajnie się szyło, składało, wycinało…
I promised my sister-in-law that I sew her something for her birthday…then Christmas…then the next birthday and the next Christmas…and it didn’t work out. It’s no use explaining why; the most important thing is that I’ve finally sewed it! A patchworked cover for her laptop. It was the first time I used this technique and have to admit it was fun!


 
 

 

 


Myślę, że mogę już oficjalnie napisać. Rozpoczęłam współpracę z Café Nitka :) Co za tym idzie, w imieniu własnym i Nitki zapraszam na warsztaty, konsultacje i korzystanie z nitkowych maszyn na godziny. Więcej o Café Nitka tutaj i tutaj oraz w jednym z moich wcześniejszych postów.
I think that I can finally make an official statement that I started cooperation with Café Nitka (a sewing café in Poznań). If you’re around, feel invited to come for workshops or rent a sewing machine for a couple of hours. You can read a little bit more about this place here.

11 comments:

 1. Cover w bardzo wysokim wydaniu :)

  ReplyDelete
 2. Śliczny, bardzo kobiecy i delikatny, nie to co mój gąbczasty pokrowiec.

  ReplyDelete
 3. sama zabieram się za etui na laptop mojej siostry...
  i zabrać się nie mogę, chyba już czas najwyższy:)Choć patchworki to raczej nie mój klimat, to Twój wygląda bardzo ciekawie!

  ReplyDelete
 4. Milusi:) Długo się szyje ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki :) Nie tak źle, w sumie zajęło mi to 2 wieczory.

   Delete
 5. Bardzo fajny :) i komputerek też niczego sobie :)

  ReplyDelete
 6. gratuluję dołączenia do nitkowego zespołu - świetna sprawa!

  ReplyDelete
 7. Witaj-pięknie tu u Ciebie.Podoba mi się,więc rozgoszczę się na dłużej,a Ciebie zapraszam w wolnej chwili do Dobrych Czasów.Pozdrawiam.J.

  ReplyDelete
 8. Bardzo mi się podoba, estetyczne, równiutkie, gratulacje.

  ReplyDelete