Sunday, October 19, 2014

Tofino

Dwa tygodnie temu, gdy pogoda nie była jeszcze tak kapryśna jak teraz, wybraliśmy się do Tofino na Wyspie Vancouver. Cel nie jest bardzo daleko od miejsca, w którym mieszkamy, jednak żeby się tam dostać trzeba popłynąć promem, a to zabiera sporo czasu. Tofino na szczęście wynagradza wszystkie niedogodności podróży. Jest po prostu niesamowite. Jak dotąd pierwsze na mojej liście faworytów w British Columbia. Plaże są szerokie i płytkie, dlatego cienka warstwa wody wcina się daleko w ląd. Wydaje się jakby się chodziło po wodzie.
W czerwcu, kiedy zdecydowałam uszyć tak dużo projektów z Burdy jak tylko zdołam, nie miałam czasu na zrobienie wszystkim zdjęć. Oto jeden z nich. Bluzka prosta i wygodna. Bardzo ją lubię. Łatwa do szycia i w wydaniu amerykańskim czytelnie opisana. Za mną plaża The Incinerator Rock, która jest częścią The Long Beach.
Two weeks ago, when the weather wasn't as grumpy as it is today, we went to Tofino on Vancouver Island. It's not too far but you need to take a ferry to get there and it costs you some time. The place makes up for all inconveniences. It's just simply amazing. My favorite in British Columbia so far. I've never seen beaches like there before; wide and so shallow that a thin layer of water cuts very far into the land. It looks and feels like you were walking on water.
Back in June I decided to sew as many Burda Style magazine's projects as I could. This is one of them. We didn't have time to take pictures back then so here they are. I like this blouse. It's comfortable, easy to sew and instructions were clear. Behind me on the photo you can see The Incinerator Rock Beach; part of The Long Beach.


8 comments:

 1. Bluzka jest bardzo ładna. Dobrana tkanina podkreśla jej walory a otaczająca przyroda dopełnia efektu. Na zięciu pojawiają się same odcienie niebieskiego wygląda to zjawiskowo.

  ReplyDelete
 2. That's a gorgeous blouse! And the scenery is nice too :)

  ReplyDelete
 3. Bluzka świetna! Wyglądasz w niej pięknie, a miejsce sesji - marzenie! :)

  ReplyDelete
 4. Też zamierzałam ją uszyć jak tylko kupiłam Burdę, ale jakoś ten czas za szybko leci i nie dałam rady. Wyglądasz w niej super! Obawiałam się tyłu i zamierzałam uszyć bez tych fałdek, ale jak widać niepotrzebnie się obawiałam :)

  ReplyDelete
 5. This article has really peaked my interest.

  ReplyDelete
 6. I will take a note of your site and keep checking for new details about once a week.

  ReplyDelete
 7. Aw, this was an exceptionally nice post.

  ReplyDelete