Wednesday, March 28, 2012

Kilka spraw

Po pierwsze, pochwalę się krótką notką o moim blogu w ‘Burda: Szycie krok po kroku’.
First of all, a small shameless plug: a short note about my blog was published in the Polish edition of ‘Burda: Sewing Step by Step’.Po drugie, po raz kolejny muszę przyznać, że świat jest mały. Na tej samej stronie periodyka znalazły się notki o mojej koleżance z klasy, jeszcze z liceum (www.szyciekatarzyny.blogspot.com) oraz dziewczyny z którą uczyłam się grać na pianinie w poznańskim Młodzieżowym Domu Kultury. Oczywiście byłyśmy wtedy jeszcze dziećmi (www.irminastyle.blogspot.com).
Po trzecie, skoro już Internet na naszych przedmieściach cudem zadziałał, pokazuję co wyszło spod mojej igły i tubki kleju wczorajszego wieczoru: pokrowiec na czytnik książek. Kolory lekko ponure, ale akurat nie miałam ‘wesołych tkanin’ ;)
Secondly, once again I have to admit that the world is small. On the same page where my blog was mentioned, there was a note about my friend from high school (www.szyciekatarzyny.blogspot.com) and one about a girl I used to learn play piano with when we were kids (www.irminastyle.blogspot.com). Last but not least, since I luckily have Internet connectivity tonight in our suburbs, I want to show what I made last evening: a cover for my Kindle. The colours are somewhat gloomy but I haven’t had any fabrics that were more cheerful ;)

12 comments:

 1. Jest się czym chwalić!!:) Gratulacje! :*

  ReplyDelete
 2. Gratulacje, tez tam jestem, choc jeszcze gazety nie kupilam!!!

  ReplyDelete
 3. Gratuluję! :) I powiem, że ja też Cię znam :) choć skojarzyłam dopiero po zdjęciu z Twoją siostrą :) Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pamiętam Cię! Grywałyśmy w siatkówkę koło sali gimnastycznej. Tak się zamaskowałaś okularami, że nigdy bym sama na to ni wpadła ;)

   Delete
 4. gratulacje :) super sprawa !!!

  ReplyDelete
 5. No coś Ty, w życiu bym Cię nie rozpoznała :D kopę lat, strasznie się zmieniłaś :) Z resztą ja też :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 6. A ja już dawno dotarłam do Twojego bloga. W skojarzeniu pomogło mi, że wciąż jesteś jedyną Irminą jaką w życiu poznałam :)

  ReplyDelete
 7. gratuluję i cieszę się że mogłam się znaleźć w notce tuż obok Ciebie:)

  ReplyDelete
 8. Gratulacje:D Świat jest rzeczywiście mały! Bardzo mi miło, że dane mi było trafić też do tej gazety obok Ciebie i reszty dziewczyn:)

  ReplyDelete
 9. Gratuluję, a jeśli nadal cierpisz na brak wesołych tkanin, to zapraszam do mnie na candy :)

  ReplyDelete
 10. Congratulations on the mention in ‘Burda: Sewing Step by Step’! It's amazing how connections emerge; your high school friend and childhood piano mate also featured. The Kindle cover looks great!
  Filing Divorce Papers in New York

  ReplyDelete