Thursday, January 2, 2014

Finishing neckline and arm line edges

Przygotowałam instruktaż w formie plakatu. Rysunkowo przedstawia wykańczanie dekoltu oraz ramion za pomocą podszewki w bluzkach i sukienkach bez rękawów. Chętnie odpowiem na pytania, gdyby cokolwiek było niejasne :) Plakat jest w dużej rozdzielczości, po kliknięciu obrazka opisy będą dobrze widoczne. Jeżeli chcecie go powiesić na ścianie, użyjcie wersji przeznaczonej do wydruku.

Ostatnie dwie uwagi. Całość opisana jest po angielsku, jeżeli odpowiednio wiele osób zgłosi chęć, mogę przetłumaczyć opisy na polski.
Proszę o nie kopiowanie bez podania źródła.
I made a poster-size tutorial. The drawings show how to finish the neckline and arm line in sleeveless dresses with lining. If anything is unclear, don't hesitate to ask. The poster is in high resolution so after clicking it, the descriptions will be clearly visible. If you want to post it on your wall, use the printable version.

Please don't copy without indicating the source.7 comments:

 1. Dzięki, przyda się :) Ja zazwyczaj wykańczałam plisą ze skosu, ale jakby mi kiedyś przyszła ochota na podszewkę to skorzystam z tej instrukcji :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. fajna instrukcja :) ja własnie z wykańczaniem mam największe problemy :)

  ReplyDelete
 3. would have understood it if it would have been in english

  ReplyDelete
  Replies
  1. Google will give you a good translation with the click of a button.

   Delete
  2. There is an English translation for every post, no need for Google Translate.

   Delete
 4. A może jakiś filmik na youtube? Bo nie ogarniam tych rękawów. Szczerze przyznam, że choć zazwyczaj robię z podszewką i dekolt wychodzi mi świetnie, to ramiona zszywam na overlocku i podwijam raz do wewnątrz. W ten sposób po wewnętrznej stronie widać szew... - nie bardzo profesjonalnie... ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki za uwagę :) Postaram się to nakręcić przy szyciu następnej takiej sukienki :)

   Delete