Wednesday, May 7, 2014

Cowl blouse tutorial

Cześć! Po pierwsze chciałam wam podziękować za wasz niesamowicie miły odzew do ostatniego posta. W sumie zebrał 100 lajków (na facebookowym fan page’u i na blogu). Dzięki! Dajecie mi mnóstwo motywacji, żeby szyć dalej i bardzo to doceniam.
Pewnie to i piękna pogoda sprawiają, że siedzę teraz na naszym balkonie w centrum Vancouver, podrygując wesoło w rytm tej muzyki,rysując instrukcję jak uszyć tę bluzkę. Wiem, że to nie jest wielka filozofia, ale może komuś z was się przyda. Mam nadzieję, że macie tak samo cudowny dzień jak ja i do zobaczenia wkrótce!

P.s. W ten sposób możecie przerobić wykrój dowolnej, podstawowej bluzki.
Hi there! First of all I wanted to thank you for all your feedback under my previous post. It got 100 likes in total (on the Facebook fan page and on the blog post). I really appreciate it; it’s my fuel to keep on going and makes my days brighter.
I’m sitting on my balcony in the middle of Vancouver listening to thisand drawing how to make this blouse. I know it’s not rocket science but maybe some of you will find it useful. Enjoy your day as I’m now and see you soon!

P.S. You can adjust any simple pattern this way for a blouse.


4 comments:

  1. ja nie wiem dlaczego, ale dla mnie jakiekolwiek wykroje to czarna magia :D ja zawszę szyję wszystko na oko :D

    ReplyDelete
  2. wielkie dzięki za podpowiedz, chyba się skusze na uszycie takiej bluzki :)

    ReplyDelete
  3. I’m glad I found your article. I would never have made sense of this topic on my own. I’ve read a few other articles on this subject, but I was confused until I read yours. dolman sleeve sweater

    ReplyDelete