Monday, February 13, 2012

Oberżyna


Kolejna dłuższa przerwa w szyciu i pisaniu, ale ma swoje uzasadnienie. W ciągu ostatnich miesięcy przeprowadziliśmy się do nowego domu, tym razem już naszego własnego. Oczywiście zamieszanie z tym związane trwa do dzisiaj i wciąż szukam swoich rzeczy po szafach i kartonach. Nowością (związaną z przeprowadzką) jest to, że nareszcie mam swój pokój do szycia, w którym znalazło się miejsce na moje trzy maszyny, manekina, deskę do prasowania, stół do krojenia i miejsce aby się między tym wszystkim sprawnie poruszać.
To teraz do sedna. Spódniczka o intensywnie fioletowym kolorze, zamówiona przez Weronikę z Młynków w kuchni. Wykrój z Burdy (mocno skrócony). Jakość zdjęć tym razem nie jest powalająca, ale to moja wina. Muszę się nauczyć obsługiwać lampę :P
Another long break from sewing and writing but it has its explanation. During the last months we’ve moved to a new house, this time our own. Of course a mess followed and I am still looking for stuff in the closets and boxes. The new thing is that I finally have my own sewing room. There is enough space to place my three machines, a sewing form, an ironing board, a table and move comfortably around them.
So now back to the point. An intensely purple skirt ordered by Weronika from the “Młynki w Kuchni” blog. The pattern comes from a Burda sheet (strongly shortened). The quality of photos isn’t very good however it’s my fault. Next time I have to learn how to use the flash :P

8 comments:

 1. Wow, ten kolor! Świetnie wygląda:) a z którego to numeru Burdy?

  ReplyDelete
 2. Świetna! :) Zarówno kolor jak i fason bardzo mi się podobają

  ReplyDelete
 3. Co do koloru to Weronika miała nosa, ja nie byłam od początku przekonana, ale teraz rzeczywiście widzę, że jest ładny. Spódniczka jest z nr 12/2011, model 105.

  ReplyDelete
 4. Śliczna i taka energetyczna:) Gratuluję też ( i zazdroszczę) własnego kącika do szycia:)

  ReplyDelete
 5. piękna i kolor, do twarzy ci w nim ;-)

  ReplyDelete
 6. ewanka, to nie jest Magda na zdjęciach ;) Chociaż fakt, kolor pasuje również do niej.

  ReplyDelete
 7. Cute! This kind of skirt are so confortable, I´ve one! ;-)

  ReplyDelete
 8. Przesliczna ta spodniczka ! :)

  http://diyblog2.blogspot.com

  ReplyDelete